3483R-221M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3483R-221M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220UH 0.30MA 1.25 OHM
Podatkovni listi: 3483R-221M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3483R-221M
Številka dela 3483R-221M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220UH 0.30MA 1.25 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51695 pcs Podatkovni list 3483R-221M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3483R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3483R-221M TR 1000 delovna temperatura -20°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 220µH
Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 220µH Unshielded Wirewound Inductor 0.3mA 1.25 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.25 Ohm Max
Trenutna ocena 0.3mA Tok - nasičenost 0.30mA