3483R-121M
pregled izdelka
Številka dela: 3483R-121M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120UH 0.40MA 700 MOHM
Podatkovni listi: 3483R-121M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3483R-121M
Številka dela 3483R-121M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120UH 0.40MA 700 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54606 pcs Podatkovni list 3483R-121M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Druga imena 3483R-121M TR 1000 delovna temperatura -20°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 120µH
Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 120µH Unshielded Wirewound Inductor 0.4mA 700 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 700 mOhm Max
Trenutna ocena 0.4mA Tok - nasičenost 0.40mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3483R-1R0M
3483R-1R0M
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 3.2MA 20 MOHM SMD