3483R-102M
pregled izdelka
Številka dela: 3483R-102M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1MH 0.15MA 5.6 OHM SMD
Podatkovni listi: 3483R-102M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3483R-102M
Številka dela 3483R-102M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1MH 0.15MA 5.6 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49276 pcs Podatkovni list 3483R-102M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Druga imena 3483R-102M TR 1000 delovna temperatura -20°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 1mH
Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1mH Unshielded Wirewound Inductor 0.15mA 5.6 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 5.6 Ohm Max
Trenutna ocena 0.15mA Tok - nasičenost 0.15mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3483R-150M
3483R-150M
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15UH 1.1MA 110 MOHM