3090R-101G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3090R-101G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100NH 970MA 80 MOHM
Podatkovni listi: 3090R-101G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3090R-101G
Številka dela 3090R-101G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100NH 970MA 80 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11745 pcs Podatkovni list 3090R-101G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090R
Ocene - Q @ Frek 32 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3090R-101G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 100nH
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Frekvenca - Samozadostna 510MHz
natančen opis 100nH Unshielded Inductor 970mA 80 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max
Trenutna ocena 970mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3090R-101K
3090R-101K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100NH 970MA 80 MOHM
Na zalogi: 35308 pcs
Prenesi: 3090R-101K.pdf
RFQ
3090ER
3090ER
Proizvajalci: Davies Molding, LLC.
Opis: KNOB SMOOTH THERMOSET POLYESTER
Na zalogi: 62724 pcs
Prenesi:
RFQ
3090EQ
3090EQ
Prenesi:
3090R-100K
3090R-100K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10NH 890MA 95 MOHM SMD