3090R-100M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3090R-100M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10NH 890MA 95 MOHM SMD
Podatkovni listi: 3090R-100M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3090R-100M
Številka dela 3090R-100M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10NH 890MA 95 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35902 pcs Podatkovni list 3090R-100M.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090R
Ocene - Q @ Frek 42 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3090R-100M TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 10nH
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Frekvenca - Samozadostna 1GHz
natančen opis 10nH Unshielded Inductor 890mA 95 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 95 mOhm Max
Trenutna ocena 890mA Tok - nasičenost -