3090-820J
pregled izdelka
Številka dela: 3090-820J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 82NH 630MA 190 MOHM
Podatkovni listi: 3090-820J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3090-820J
Številka dela 3090-820J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 82NH 630MA 190 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 27924 pcs Podatkovni list 3090-820J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090
Ocene - Q @ Frek 25 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3090-820J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 82nH
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Frekvenca - Samozadostna 650MHz
natančen opis 82nH Unshielded Inductor 630mA 190 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max
Trenutna ocena 630mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3090-821G
3090-821G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 820NH 355MA 600 MOHM
Na zalogi: 12257 pcs
Prenesi: 3090-821G.pdf
RFQ
3090-821F
3090-821F
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 9154 pcs
Prenesi: 3090-821F.pdf
RFQ
3090-820K
3090-820K
Opis: FIXED IND 82NH 630MA 190 MOHM
Prenesi: 3090-820K.pdf
3090-821J
3090-821J
Prenesi: 3090-821J.pdf
3090-682H
3090-682H
Opis: FIXED IND 6.8UH 135MA 4 OHM SMD
Prenesi: 3090-682H.pdf
Prenesi: 3090-821K.pdf
Prenesi: 3090-682J.pdf
Prenesi: 3090-821H.pdf
Opis: FIXED IND 680NH 390MA 500 MOHM
Prenesi: 3090-682G.pdf
Prenesi: 3090-682F.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%