3090-682H
pregled izdelka
Številka dela: 3090-682H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 135MA 4 OHM SMD
Podatkovni listi: 3090-682H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3090-682H
Številka dela 3090-682H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 135MA 4 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 15566 pcs Podatkovni list 3090-682H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090
Ocene - Q @ Frek 22 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3090-682H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Frekvenca - Samozadostna 50MHz
natančen opis 6.8µH Unshielded Inductor 135mA 4 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 4 Ohm Max
Trenutna ocena 135mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
3090-820K
3090-820K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 82NH 630MA 190 MOHM
Na zalogi: 27604 pcs
Prenesi: 3090-820K.pdf
RFQ
3090-682G
3090-682G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 6.8UH 135MA 4 OHM SMD
Na zalogi: 11529 pcs
Prenesi: 3090-682G.pdf
RFQ
3090-821F
3090-821F
Opis: FIXED IND 820NH 355MA 600 MOHM
Prenesi: 3090-821F.pdf
Opis: FIXED IND 680NH 390MA 500 MOHM