3090-272H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3090-272H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 225MA 1.5 OHM
Podatkovni listi: 3090-272H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3090-272H
Številka dela 3090-272H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.7UH 225MA 1.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 14731 pcs Podatkovni list 3090-272H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090
Ocene - Q @ Frek 25 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3090-272H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 2.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Frekvenca - Samozadostna 70MHz
natančen opis 2.7µH Unshielded Inductor 225mA 1.5 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.5 Ohm Max
Trenutna ocena 225mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3090-272F
3090-272F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.7UH 225MA 1.5 OHM
Na zalogi: 8893 pcs
Prenesi: 3090-272F.pdf
RFQ
3090-272J
3090-272J
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 22202 pcs
Prenesi: 3090-272J.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 330NH 550MA 250 MOHM
Prenesi: 3090-331F.pdf
3090-331G
3090-331G
Prenesi: 3090-331G.pdf
Prenesi: 3090-272G.pdf
3090-330K
3090-330K
Opis: FIXED IND 33NH 640MA 185 MOHM
Prenesi: 3090-330K.pdf
Opis: FIXED IND 270NH 615MA 200 MOHM
Prenesi: 3090-271K.pdf