3090-271H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3090-271H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270NH 615MA 200 MOHM
Podatkovni listi: 3090-271H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3090-271H
Številka dela 3090-271H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270NH 615MA 200 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7154 pcs Podatkovni list 3090-271H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090
Ocene - Q @ Frek 34 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 3090-271H TR 50
Q7003006
T1851828
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 270nH
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Frekvenca - Samozadostna 250MHz
natančen opis 270nH Unshielded Inductor 615mA 200 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max
Trenutna ocena 615mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3090-272J
3090-272J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.7UH 225MA 1.5 OHM
Na zalogi: 22202 pcs
Prenesi: 3090-272J.pdf
RFQ
3090-222G
3090-222G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.2UH 240MA 1.3 OHM
Na zalogi: 10468 pcs
Prenesi: 3090-222G.pdf
RFQ
3090-272F
3090-272F
Prenesi: 3090-272F.pdf
Opis: FIXED IND 270NH 615MA 200 MOHM
Prenesi: 3090-271F.pdf
3090-271K
3090-271K
Prenesi: 3090-271K.pdf
Prenesi: 3090-222K.pdf
Prenesi: 3090-222J.pdf
3090-272H
3090-272H
Prenesi: 3090-272H.pdf
Prenesi: 3090-271G.pdf
Prenesi: 3090-222H.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%