2512R-563F
pregled izdelka
Številka dela: 2512R-563F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56UH 296MA 4.6 OHM SMD
Podatkovni listi: 2512R-563F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2512R-563F
Številka dela 2512R-563F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56UH 296MA 4.6 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28866 pcs Podatkovni list 2512R-563F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2512R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 2512R-563F TR 750 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 56µH
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.79mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 56µH Unshielded Inductor 296mA 4.6 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 4.6 Ohm Max
Trenutna ocena 296mA Tok - nasičenost 222mA