2512R-562F
pregled izdelka
Številka dela: 2512R-562F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 606MA 1.1 OHM
Podatkovni listi: 2512R-562F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2512R-562F
Številka dela 2512R-562F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 606MA 1.1 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25550 pcs Podatkovni list 2512R-562F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Druga imena 2512R-562F TR 750 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.79mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 5.6µH Unshielded Inductor 606mA 1.1 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max
Trenutna ocena 606mA Tok - nasičenost 455mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2512R-562K
2512R-562K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 606MA 1.1 OHM