2512R-472F
pregled izdelka
Številka dela: 2512R-472F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 636MA 1 OHM SMD
Podatkovni listi: 2512R-472F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2512R-472F
Številka dela 2512R-472F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 636MA 1 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24479 pcs Podatkovni list 2512R-472F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Druga imena 2512R-472F TR 750 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.79mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 4.7µH Unshielded Inductor 636mA 1 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Trenutna ocena 636mA Tok - nasičenost 477mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2512R-472K
2512R-472K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7UH 636MA 1 OHM SMD
Na zalogi: 109653 pcs
Prenesi: 2512R-472K.pdf
RFQ
2512R-472G
2512R-472G
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 30619 pcs
Prenesi: 2512R-472G.pdf
RFQ
2512R-392K
2512R-392K
Opis: FIXED IND 3.9UH 702MA 820 MOHM
Prenesi: 2512R-392K.pdf
2512R-393J
2512R-393J
Opis: FIXED IND 39UH 322MA 3.9 OHM SMD
Prenesi: 2512R-393J.pdf
2512R-393K
2512R-393K