2512R-393F
pregled izdelka
Številka dela: 2512R-393F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 39UH 322MA 3.9 OHM SMD
Podatkovni listi: 2512R-393F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2512R-393F
Številka dela 2512R-393F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 39UH 322MA 3.9 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21932 pcs Podatkovni list 2512R-393F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Druga imena 2512R-393F TR 750 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 39µH
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.79mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 39µH Unshielded Inductor 322mA 3.9 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3.9 Ohm Max
Trenutna ocena 322mA Tok - nasičenost 242mA