2510R-08H
pregled izdelka
Številka dela: 2510R-08H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220NH 635MA 260 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije 2510R-08H
Številka dela 2510R-08H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220NH 635MA 260 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53296 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2510R
Ocene - Q @ Frek 25 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 2510R-08H TR 750 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 220nH
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.79mm) Frekvenca - Samozadostna 480MHz
natančen opis 220nH Unshielded Inductor 635mA 260 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 260 mOhm Max
Trenutna ocena 635mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
2510R-10H
2510R-10H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 270NH 510MA 400 MOHM
Na zalogi: 60531 pcs
Prenesi:
RFQ
2510R-10G
2510R-10G
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 39491 pcs
Prenesi:
RFQ
2510R-06K
2510R-06K
Opis: FIXED IND 180NH 690MA 220 MOHM