2510R-06G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2510R-06G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180NH 690MA 220 MOHM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2510R-06G
Številka dela 2510R-06G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180NH 690MA 220 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32826 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2510R
Ocene - Q @ Frek 25 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 2510R-06G TR 750 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 180nH
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.79mm) Frekvenca - Samozadostna 510MHz
natančen opis 180nH Unshielded Inductor 690mA 220 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max
Trenutna ocena 690mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2510R-08G
2510R-08G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 220NH 635MA 260 MOHM
Na zalogi: 38277 pcs
Prenesi:
RFQ
2510R-06K
2510R-06K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180NH 690MA 220 MOHM
Na zalogi: 89466 pcs
Prenesi:
RFQ
2510R-04H
2510R-04H
Opis: FIXED IND 150NH 725MA 200 MOHM
2510R-04K
2510R-04K