2474R-34J
pregled izdelka
Številka dela: 2474R-34J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560UH 560MA 1.14 OHM
  • Sporočilo
Specifikacije 2474R-34J
Številka dela 2474R-34J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560UH 560MA 1.14 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34670 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm)
Druga imena 2474R-34J TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 560µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 560µH Unshielded Molded Inductor 560mA 1.14 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.14 Ohm Max
Trenutna ocena 560mA Tok - nasičenost 270mA
Podobni izdelki
2474R-35K
2474R-35K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680UH 490MA 1.5 OHM TH
Na zalogi: 44086 pcs
Prenesi:
RFQ
2474R-34K
2474R-34K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560UH 560MA 1.14 OHM
Na zalogi: 44132 pcs
Prenesi:
RFQ
2474R-36J
2474R-36J
Opis: FIXED IND 820UH 420MA 1.98 OHM
2474R-33K
2474R-33K
Opis: FIXED IND 470UH 590MA 1.03 OHM
2474R-35L
2474R-35L
2474R-35J
2474R-35J
2474R-34L
2474R-34L
2474R-33J
2474R-33J
2474R-33L
2474R-33L
2474R-32J
2474R-32J
Opis: FIXED IND 390UH 680MA 770 MOHM
2474R-32K
2474R-32K
2474R-32L
2474R-32L
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%