2474R-32J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2474R-32J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 390UH 680MA 770 MOHM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2474R-32J
Številka dela 2474R-32J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 390UH 680MA 770 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32220 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2474R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 2474R-32J TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 390µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 390µH Unshielded Molded Inductor 680mA 770 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 770 mOhm Max
Trenutna ocena 680mA Tok - nasičenost 320mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2474R-33L
2474R-33L
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470UH 590MA 1.03 OHM
Na zalogi: 32339 pcs
Prenesi:
RFQ
2474R-30J
2474R-30J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 270UH 800MA 557 MOHM
Na zalogi: 34595 pcs
Prenesi:
RFQ
2474R-30K
2474R-30K
2474R-33K
2474R-33K
2474R-31K
2474R-31K
Opis: FIXED IND 330UH 740MA 650 MOHM
2474R-34J
2474R-34J
Opis: FIXED IND 560UH 560MA 1.14 OHM
2474R-31L
2474R-31L
2474R-32L
2474R-32L
Opis: FIXED IND 390UH 680MA 770 MOHM
2474R-31J
2474R-31J
2474R-32K
2474R-32K
2474R-30L
2474R-30L
2474R-33J
2474R-33J
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%