2256R-16J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2256R-16J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18UH 1.82A 119 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 2256R-16J
Številka dela 2256R-16J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18UH 1.82A 119 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64932 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2256R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 2256R-16J TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 18µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 18µH Unshielded Molded Inductor 1.82A 119 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 119 mOhm Max
Trenutna ocena 1.82A Tok - nasičenost 1.82A
Podobni izdelki
2256R-17J
2256R-17J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 22UH 1.61A 152 MOHM TH
Na zalogi: 52401 pcs
Prenesi:
RFQ
2256R-16K
2256R-16K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18UH 1.82A 119 MOHM TH
Na zalogi: 73476 pcs
Prenesi:
RFQ
2256R-17L
2256R-17L
2256R-16L
2256R-16L
2256R-17K
2256R-17K
2256R-15K
2256R-15K
Opis: FIXED IND 15UH 2.11A 89 MOHM TH
2256R-15J
2256R-15J
Proizvajalci: API Delevan Inc.
Prenesi: 2256R-15J.pdf
2256R-14K
2256R-14K
Opis: FIXED IND 12UH 2.24A 79 MOHM TH
2256R-15L
2256R-15L
2256R-18J
2256R-18J
Opis: FIXED IND 27UH 1.48A 179 MOHM TH
2256R-14J
2256R-14J
Proizvajalci: API Delevan Inc.
Prenesi: 2256R-14J.pdf
2256R-14L
2256R-14L
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%