2256R-14J
API Delevan Inc.API Delevan Inc.
API Delevan Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2256R-14J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 12UH 2.24A 79 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 2256R-14J
Številka dela 2256R-14J Proizvajalec API Delevan Inc.
Opis FIXED IND 12UH 2.24A 79 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68416 pcs Podatkovni list
Napetost - razčlenitev - Uporaba Unshielded
Tip Molded Velikost / dimenzija 0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm)
Serija 2256R RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ocene - Polarizacija Axial
Druga imena 2256R-14J TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca 2256R-14J Višina - sedež (maks.) -
Vrsta strojne opreme 12µH Frekvenca - preskus -
Frekvenca - Samozadostna 79 mOhm Max Razširjen opis 12µH Unshielded Molded Inductor 2.24A 79 mOhm Max Axial
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5% Premer - ramena -
Opis FIXED IND 12UH 2.24A 79 MOHM TH Čas zamude 1kHz
DC Resistance (DCR) 2.24A Trenutna ocena 2.24A
Tok - nasičenost Ferrite
Podobni izdelki
2256R-12J
2256R-12J
Proizvajalci: API Delevan Inc.
Opis: FIXED IND 8.2UH 2.51A 63 MOHM TH
Na zalogi: 67536 pcs
Prenesi: 2256R-12J.pdf
RFQ
2256R-15K
2256R-15K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15UH 2.11A 89 MOHM TH
Na zalogi: 75532 pcs
Prenesi:
RFQ
2256R-13J
2256R-13J
Proizvajalci: API Delevan Inc.
Opis: FIXED IND 10UH 2.36A 71 MOHM TH
Prenesi: 2256R-13J.pdf
2256R-15L
2256R-15L
Proizvajalci: API Delevan
Prenesi:
2256R-14K
2256R-14K
Opis: FIXED IND 12UH 2.24A 79 MOHM TH
2256R-12K
2256R-12K
2256R-13K
2256R-13K
2256R-14L
2256R-14L
2256R-12L
2256R-12L
2256R-13L
2256R-13L
2256R-16J
2256R-16J
Opis: FIXED IND 18UH 1.82A 119 MOHM TH
2256R-15J
2256R-15J
Prenesi: 2256R-15J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%