2256-821L
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2256-821L
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 820NH 5.6A 12 MOHM TH
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2256-821L
Številka dela 2256-821L Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 820NH 5.6A 12 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 90975 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.215" Dia x 0.561" L (5.47mm x 14.24mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2256
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 2256-821L TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 820nH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 820nH Unshielded Molded Inductor 5.6A 12 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 12 mOhm Max Trenutna ocena 5.6A
Tok - nasičenost 5.6A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2256/1 SL005
2256/1 SL005
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: CBL 1COND STRND 20AWG SLATE 100'
Na zalogi: 412 pcs
Prenesi: 2256/1 SL005.pdf
RFQ
2256-C-48
2256-C-48
Proizvajalci: Pomona Electronics
Opis: CBL ASSY N TYPE PLUG RG58C 4'
Na zalogi: 4646 pcs
Prenesi:
RFQ
2256-681K
2256-681K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680NH 5.7A 11 MOHM TH