2256-681J
pregled izdelka
Številka dela: 2256-681J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 680NH 5.7A 11 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 2256-681J
Številka dela 2256-681J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 680NH 5.7A 11 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 50729 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm)
Druga imena 2256-681J TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 680nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 680nH Unshielded Molded Inductor 5.7A 11 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 11 mOhm Max
Trenutna ocena 5.7A Tok - nasičenost 5.7A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2256-681K
2256-681K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680NH 5.7A 11 MOHM TH
Na zalogi: 71468 pcs
Prenesi:
RFQ
2256-53J
2256-53J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 22MH 50MA 160 OHM TH
Na zalogi: 45053 pcs
Prenesi:
RFQ
2256-53L
2256-53L
Opis: FIXED IND 820NH 5.6A 12 MOHM TH
Opis: FIXED IND 560NH 5.8A 10.5 MOHM