2256-471L
pregled izdelka
Številka dela: 2256-471L
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470NH 6A 10 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 2256-471L
Številka dela 2256-471L Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470NH 6A 10 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 83785 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.215" Dia x 0.561" L (5.47mm x 14.24mm)
Druga imena 2256-471L TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 470nH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 470nH Unshielded Molded Inductor 6A 10 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max Trenutna ocena 6A
Tok - nasičenost 6A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2256-47K
2256-47K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 6.8MH 80MA 62 OHM TH
Na zalogi: 52917 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470NH 6A 10 MOHM TH
Na zalogi: 73358 pcs
Prenesi:
RFQ
2256-48J
2256-48J
Opis: FIXED IND 8.2MH 77MA 66 OHM TH
Opis: FIXED IND 5.6MH 100MA 40 OHM TH
2256-45L
2256-45L
Opis: FIXED IND 4.7MH 103MA 37 OHM TH