2256-471J
pregled izdelka
Številka dela: 2256-471J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470NH 6A 10 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 2256-471J
Številka dela 2256-471J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470NH 6A 10 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 49096 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm)
Druga imena 2256-471J TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 470nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 470nH Unshielded Molded Inductor 6A 10 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max
Trenutna ocena 6A Tok - nasičenost 6A