1812R-154F
API DelevanAPI Delevan
1812R-154F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812R-154F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150UH 149MA 9 OHM SMD
Podatkovni listi: 1812R-154F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1812R-154F
Številka dela 1812R-154F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 149MA 9 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32946 pcs Podatkovni list 1812R-154F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1812R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1812R-154F TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.190" (4.83mm) Frekvenca - Samozadostna 6MHz
natančen opis 150µH Unshielded Inductor 149mA 9 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 9 Ohm Max
Trenutna ocena 149mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1812R-154K
1812R-154K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150UH 149MA 9 OHM SMD
Na zalogi: 99675 pcs
Prenesi: 1812R-154K.pdf
RFQ
1812R-180J
1812R-180J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18NH 1.23A 100 MOHM
Na zalogi: 85193 pcs
Prenesi: 1812R-180J.pdf
RFQ
1812R-154J
1812R-154J
Prenesi: 1812R-154J.pdf
1812R-152K
1812R-152K
Opis: FIXED IND 1.5UH 578MA 600 MOHM