1812R-153F
API DelevanAPI Delevan
1812R-153F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812R-153F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 283MA 2.5 OHM SMD
Podatkovni listi: 1812R-153F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1812R-153F
Številka dela 1812R-153F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 283MA 2.5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31513 pcs Podatkovni list 1812R-153F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1812R
Ocene - Q @ Frek 50 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1812R-153F TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.190" (4.83mm) Frekvenca - Samozadostna 17MHz
natančen opis 15µH Unshielded Inductor 283mA 2.5 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 2.5 Ohm Max
Trenutna ocena 283mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1812R-153G
1812R-153G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15UH 283MA 2.5 OHM SMD
Na zalogi: 42343 pcs
Prenesi: 1812R-153G.pdf
RFQ
1812R-152H
1812R-152H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.5UH 578MA 600 MOHM
Na zalogi: 63795 pcs
Prenesi: 1812R-152H.pdf
RFQ
1812R-152K
1812R-152K
Prenesi: 1812R-152K.pdf
1812R-154F
1812R-154F
Opis: FIXED IND 150UH 149MA 9 OHM SMD
Prenesi: 1812R-154F.pdf
1812R-153K
1812R-153K