1812-682J
API DelevanAPI Delevan
1812-682J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812-682J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 409MA 1.2 OHM
Podatkovni listi: 1812-682J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812-682J
Številka dela 1812-682J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 409MA 1.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 87024 pcs Podatkovni list 1812-682J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1812
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
Druga imena 1812-682J TR 500
DN12682JTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 27MHz natančen opis 6.8µH Unshielded Inductor 409mA 1.2 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max Trenutna ocena 409mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1812-683G
1812-683G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 68UH 183MA 6 OHM SMD
Na zalogi: 35103 pcs
Prenesi: 1812-683G.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 6.8UH 409MA 1.2 OHM
Na zalogi: 35207 pcs
Prenesi: 1812-682G.pdf
RFQ
1812-682K
1812-682K
Prenesi: 1812-682K.pdf
1812-681H
1812-681H
Opis: FIXED IND 680NH 379MA 1.4 OHM
Prenesi: 1812-681H.pdf
Prenesi: 1812-683K.pdf
1812-682F
1812-682F