1812-682H
API DelevanAPI Delevan
1812-682H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812-682H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 409MA 1.2 OHM
Podatkovni listi: 1812-682H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
650 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812-682H
Številka dela 1812-682H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 409MA 1.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 48838 pcs Podatkovni list 1812-682H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1812
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1812-682H TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.190" (4.83mm) Frekvenca - Samozadostna 27MHz
natančen opis 6.8µH Unshielded Inductor 409mA 1.2 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Trenutna ocena 409mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1812-683H
1812-683H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 68UH 183MA 6 OHM SMD
Na zalogi: 56909 pcs
Prenesi: 1812-683H.pdf
RFQ
1812-681K
1812-681K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680NH 379MA 1.4 OHM
Na zalogi: 129456 pcs
Prenesi: 1812-681K.pdf
RFQ
Prenesi: 1812-681H.pdf
Opis: FIXED IND 6.8UH 409MA 1.2 OHM
Prenesi: 1812-682K.pdf
1812-682G
1812-682G
Prenesi: 1812-682G.pdf
1812-682J
1812-682J
Prenesi: 1812-682J.pdf
Prenesi: 1812-683G.pdf
1812-683F
1812-683F
Prenesi: 1812-683F.pdf
Prenesi: 1812-682F.pdf
Prenesi: 1812-681J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%