1812-474J
API DelevanAPI Delevan
1812-474J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812-474J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470UH 88MA 26 OHM SMD
Podatkovni listi: 1812-474J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812-474J
Številka dela 1812-474J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470UH 88MA 26 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 91205 pcs Podatkovni list 1812-474J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1812
Ocene - Q @ Frek 40 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
Druga imena 1812-474J TR 500
DN12474JTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 470µH Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 3MHz natančen opis 470µH Unshielded Inductor 88mA 26 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 26 Ohm Max Trenutna ocena 88mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1812-560K
1812-560K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 56NH 770MA 250 MOHM
Na zalogi: 102784 pcs
Prenesi: 1812-560K.pdf
RFQ
1812-474F
1812-474F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470UH 88MA 26 OHM SMD
Na zalogi: 21593 pcs
Prenesi: 1812-474F.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 47UH 200MA 5 OHM SMD
Prenesi: 1812-473K.pdf