1812-474H
API DelevanAPI Delevan
1812-474H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812-474H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470UH 88MA 26 OHM SMD
Podatkovni listi: 1812-474H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
650 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812-474H
Številka dela 1812-474H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470UH 88MA 26 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 54786 pcs Podatkovni list 1812-474H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1812
Ocene - Q @ Frek 40 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1812-474H TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 470µH
Višina - sedež (maks.) 0.190" (4.83mm) Frekvenca - Samozadostna 3MHz
natančen opis 470µH Unshielded Inductor 88mA 26 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 26 Ohm Max
Trenutna ocena 88mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1812-473J
1812-473J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 47UH 200MA 5 OHM SMD
Na zalogi: 78363 pcs
Prenesi: 1812-473J.pdf
RFQ
1812-473H
1812-473H
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 65056 pcs
Prenesi: 1812-473H.pdf
RFQ
1812-561F
1812-561F
Opis: FIXED IND 560NH 409MA 1.2 OHM
Prenesi: 1812-561F.pdf
1812-474G
1812-474G
Opis: FIXED IND 470UH 88MA 26 OHM SMD
Prenesi: 1812-474G.pdf
1812-560M
1812-560M
Opis: FIXED IND 56NH 770MA 250 MOHM
Prenesi: 1812-560M.pdf
1812-474K
1812-474K
Prenesi: 1812-474K.pdf
Prenesi: 1812-560J.pdf
Prenesi: 1812-473K.pdf
Prenesi: 1812-474F.pdf
Prenesi: 1812-473G.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%