1812-271J
API DelevanAPI Delevan
1812-271J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812-271J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270NH 668MA 450 MOHM
Podatkovni listi: 1812-271J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
650 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812-271J
Številka dela 1812-271J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270NH 668MA 450 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 111668 pcs Podatkovni list 1812-271J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1812
Ocene - Q @ Frek 30 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1812-271J TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 270nH
Višina - sedež (maks.) 0.190" (4.83mm) Frekvenca - Samozadostna 300MHz
natančen opis 270nH Unshielded Inductor 668mA 450 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max
Trenutna ocena 668mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1812-272F
1812-272F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.7UH 517MA 750 MOHM
Na zalogi: 27863 pcs
Prenesi: 1812-272F.pdf
RFQ
1812-271G
1812-271G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 270NH 668MA 450 MOHM
Na zalogi: 43082 pcs
Prenesi: 1812-271G.pdf
RFQ
1812-270M
1812-270M
Opis: FIXED IND 27NH 1A 150 MOHM SMD
Prenesi: 1812-270M.pdf
1812-270J
1812-270J
Prenesi: 1812-270J.pdf
Prenesi: 1812-271F.pdf
Prenesi: 1812-272G.pdf
1812-272K
1812-272K
Prenesi: 1812-272K.pdf
Prenesi: 1812-270K.pdf