1812-271H
API DelevanAPI Delevan
1812-271H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812-271H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270NH 668MA 450 MOHM
Podatkovni listi: 1812-271H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
650 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812-271H
Številka dela 1812-271H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270NH 668MA 450 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 54012 pcs Podatkovni list 1812-271H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1812
Ocene - Q @ Frek 30 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1812-271H TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 270nH
Višina - sedež (maks.) 0.190" (4.83mm) Frekvenca - Samozadostna 300MHz
natančen opis 270nH Unshielded Inductor 668mA 450 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max
Trenutna ocena 668mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1812-272J
1812-272J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.7UH 517MA 750 MOHM
Na zalogi: 89941 pcs
Prenesi: 1812-272J.pdf
RFQ
1812-271G
1812-271G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 270NH 668MA 450 MOHM
Na zalogi: 43082 pcs
Prenesi: 1812-271G.pdf
RFQ
Prenesi: 1812-271J.pdf
1812-271F
1812-271F
Prenesi: 1812-271F.pdf
1812-270M
1812-270M
Opis: FIXED IND 27NH 1A 150 MOHM SMD
Prenesi: 1812-270M.pdf
1812-272H
1812-272H
Prenesi: 1812-272H.pdf
1812-270K
1812-270K
Prenesi: 1812-270K.pdf
Prenesi: 1812-272F.pdf
Prenesi: 1812-272G.pdf
Prenesi: 1812-271K.pdf
Opis: FIXED IND 220UH 142MA 10 OHM SMD
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%