1641R-152H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1641R-152H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 835MA 120 MOHM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1641R-152H
Številka dela 1641R-152H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 835MA 120 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90921 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641R
Ocene - Q @ Frek 44 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641R-152H TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 115MHz
natančen opis 1.5µH Shielded Molded Inductor 835mA 120 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max
Trenutna ocena 835mA Tok - nasičenost 835mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1641R-124J
1641R-124J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120UH 153MA 3.6 OHM TH
Na zalogi: 98296 pcs
Prenesi:
RFQ
1641R-153J
1641R-153J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15UH 325MA 800 MOHM TH
Na zalogi: 109454 pcs
Prenesi:
RFQ
1641R-151K
1641R-151K
Opis: FIXED IND 150NH 1.5A 37 MOHM TH
1641R-124K
1641R-124K