1641R-124J
pregled izdelka
Številka dela: 1641R-124J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120UH 153MA 3.6 OHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 1641R-124J
Številka dela 1641R-124J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120UH 153MA 3.6 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 98296 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641R
Ocene - Q @ Frek 55 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641R-124J TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 120µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 9.7MHz
natančen opis 120µH Shielded Molded Inductor 153mA 3.6 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 3.6 Ohm Max
Trenutna ocena 153mA Tok - nasičenost 95mA