1641-562H
pregled izdelka
Številka dela: 1641-562H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 340MA 720 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije 1641-562H
Številka dela 1641-562H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 340MA 720 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 89461 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641
Ocene - Q @ Frek 44 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641-562H TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 65MHz
natančen opis 5.6µH Shielded Molded Inductor 340mA 720 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 720 mOhm Max
Trenutna ocena 340mA Tok - nasičenost 340mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1641-562K
1641-562K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 340MA 720 MOHM