1641-561H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1641-561H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560NH 505MA 330 MOHM
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1641-561H
Številka dela 1641-561H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560NH 505MA 330 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 72664 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641
Ocene - Q @ Frek 43 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641-561H TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 560nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 210MHz
natančen opis 560nH Shielded Molded Inductor 505mA 330 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 330 mOhm Max
Trenutna ocena 505mA Tok - nasičenost 505mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1641-474J
1641-474J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470UH 94MA 9.5 OHM TH
Na zalogi: 107777 pcs
Prenesi:
RFQ
1641-473K
1641-473K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 47UH 200MA 2.11 OHM TH
Na zalogi: 119162 pcs
Prenesi:
RFQ
Opis: FIXED IND 5.6UH 340MA 720 MOHM