160R-680JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 160R-680JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68NH 1.165A 93 MOHM
Podatkovni listi: 160R-680JS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 160R-680JS
Številka dela 160R-680JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68NH 1.165A 93 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3000 pcs Podatkovni list 160R-680JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160R
Ocene - Q @ Frek 48 @ 100MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-SMD
Druga imena 160R-680JS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz Induktivnost 68nH
Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm) Frekvenca - Samozadostna 750MHz
natančen opis 68nH Unshielded Inductor 1.165A 93 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 93 mOhm Max
Trenutna ocena 1.165A Tok - nasičenost -