160R-564JS
pregled izdelka
Številka dela: 160R-564JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560UH 40MA 81 OHM SMD
Podatkovni listi: 160R-564JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160R-564JS
Številka dela 160R-564JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560UH 40MA 81 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5795 pcs Podatkovni list 160R-564JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160R
Ocene - Q @ Frek 28 @ 790kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-SMD
Druga imena 160R-564JS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 560µH
Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm) Frekvenca - Samozadostna 2.8MHz
natančen opis 560µH Unshielded Inductor 40mA 81 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 81 Ohm Max
Trenutna ocena 40mA Tok - nasičenost -