160R-272JS
pregled izdelka
Številka dela: 160R-272JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 325MA 1.2 OHM
Podatkovni listi: 160R-272JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160R-272JS
Številka dela 160R-272JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.7UH 325MA 1.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5420 pcs Podatkovni list 160R-272JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 7.9MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-SMD
Druga imena 160R-272JS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 2.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm) Frekvenca - Samozadostna 91MHz
natančen opis 2.7µH Unshielded Inductor 325mA 1.2 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Trenutna ocena 325mA Tok - nasičenost -