160R-271HS
pregled izdelka
Številka dela: 160R-271HS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270NH 1.025A 120 MOHM
Podatkovni listi: 160R-271HS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160R-271HS
Številka dela 160R-271HS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270NH 1.025A 120 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2481 pcs Podatkovni list 160R-271HS.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160R
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-SMD
Druga imena 160R-271HS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 270nH
Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm) Frekvenca - Samozadostna 290MHz
natančen opis 270nH Unshielded Inductor 1.025A 120 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max
Trenutna ocena 1.025A Tok - nasičenost -