160-823JS
pregled izdelka
Številka dela: 160-823JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 82UH 95MA 14 OHM SMD
Podatkovni listi: 160-823JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160-823JS
Številka dela 160-823JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 82UH 95MA 14 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5776 pcs Podatkovni list 160-823JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160
Ocene - Q @ Frek 50 @ 2.5MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
Druga imena 160-823JS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 82µH Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm)
Frekvenca - Samozadostna 8.6MHz natančen opis 82µH Unshielded Inductor 95mA 14 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 14 Ohm Max Trenutna ocena 95mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: HEADER OPEN SLOTTED .300 8POS
Na zalogi: 6841 pcs
Prenesi: 160-90-308-00-001000.pdf
RFQ
160-822HS
160-822HS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 8.2UH 230MA 2.4 OHM
Na zalogi: 3400 pcs
Prenesi: 160-822HS.pdf
RFQ
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: HEADER OPEN SLOTTED .300 14POS
Prenesi: 160-90-314-00-001000.pdf
Opis: HEADER OPEN SLOTTED .300 10POS
160-823GS
160-823GS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 82UH 95MA 14 OHM SMD
Prenesi: 160-823GS.pdf
160-822JS
160-822JS
Prenesi: 160-822JS.pdf
Opis: HEADER OPEN SLOTTED .200 10POS
160-823FS
160-823FS
Prenesi: 160-823FS.pdf
Prenesi: 160-822GS.pdf
Opis: HEADER OPEN SLOTTED .300 6POS
Prenesi: 160-823HS.pdf
Opis: HEADER OPEN SLOTTED .300 4POS
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%