160-823FS
pregled izdelka
Številka dela: 160-823FS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 82UH 95MA 14 OHM SMD
Podatkovni listi: 160-823FS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160-823FS
Številka dela 160-823FS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 82UH 95MA 14 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 1694 pcs Podatkovni list 160-823FS.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160
Ocene - Q @ Frek 50 @ 2.5MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-SMD
Druga imena 160-823FS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 82µH
Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm) Frekvenca - Samozadostna 8.6MHz
natančen opis 82µH Unshielded Inductor 95mA 14 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 14 Ohm Max
Trenutna ocena 95mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
160-823GS
160-823GS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 82UH 95MA 14 OHM SMD
Na zalogi: 2593 pcs
Prenesi: 160-823GS.pdf
RFQ
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: HEADER OPEN SLOTTED .300 6POS
Na zalogi: 6773 pcs
Prenesi: 160-90-306-00-001000.pdf
RFQ
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: HEADER OPEN SLOTTED .300 4POS