160-820KS
pregled izdelka
Številka dela: 160-820KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 82NH 1.15A 95 MOHM SMD
Podatkovni listi: 160-820KS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 160-820KS
Številka dela 160-820KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 82NH 1.15A 95 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4905 pcs Podatkovni list 160-820KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160
Ocene - Q @ Frek 48 @ 100MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-SMD
Druga imena 160-820KS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz Induktivnost 82nH
Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm) Frekvenca - Samozadostna 700MHz
natančen opis 82nH Unshielded Inductor 1.15A 95 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 95 mOhm Max
Trenutna ocena 1.15A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
160-820JS
160-820JS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 82NH 1.15A 95 MOHM SMD
Na zalogi: 3034 pcs
Prenesi: 160-820JS.pdf
RFQ
160-821FS
160-821FS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 820NH 695MA 260 MOHM
Na zalogi: 1233 pcs
Prenesi: 160-821FS.pdf
RFQ
Proizvajalci: Preci-Dip
Opis: DIL SOLDER TAIL 2.54MM
Prenesi: 160-80-652-00-001101.pdf
Proizvajalci: Preci-Dip
Opis: DIL SOLDER TAIL 2.54MM
Prenesi: 160-80-640-00-001101.pdf
Opis: DIL SOLDER TAIL 2.54MM
Prenesi: 160-821JS.pdf
160-821HS
160-821HS
Prenesi: 160-821HS.pdf
Opis: DIL SOLDER TAIL 2.54MM
160-820MS
160-820MS
Prenesi: 160-820MS.pdf
160-821GS
160-821GS
Prenesi: 160-821GS.pdf
Opis: DIL SOLDER TAIL 2.54MM
160-821KS
160-821KS
Prenesi: 160-821KS.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%