160-820JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 160-820JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 82NH 1.15A 95 MOHM SMD
Podatkovni listi: 160-820JS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 160-820JS
Številka dela 160-820JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 82NH 1.15A 95 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3034 pcs Podatkovni list 160-820JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160
Ocene - Q @ Frek 48 @ 100MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-SMD
Druga imena 160-820JS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz Induktivnost 82nH
Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm) Frekvenca - Samozadostna 700MHz
natančen opis 82nH Unshielded Inductor 1.15A 95 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 95 mOhm Max
Trenutna ocena 1.15A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Preci-Dip
Opis: DIL SOLDER TAIL 2.54MM
Na zalogi: 17650 pcs
Prenesi: 160-80-648-00-001101.pdf
RFQ
Proizvajalci: Preci-Dip
Opis: DIL SOLDER TAIL 2.54MM
Na zalogi: 12919 pcs
Prenesi: 160-80-652-00-001101.pdf
RFQ
Opis: DIL SOLDER TAIL 2.54MM