160-562JS
pregled izdelka
Številka dela: 160-562JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 270MA 1.8 OHM
Podatkovni listi: 160-562JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160-562JS
Številka dela 160-562JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 270MA 1.8 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5509 pcs Podatkovni list 160-562JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160
Ocene - Q @ Frek 44 @ 7.9MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
Druga imena 160-562JS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 5.6µH Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm)
Frekvenca - Samozadostna 42MHz natančen opis 5.6µH Unshielded Inductor 270mA 1.8 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.8 Ohm Max Trenutna ocena 270mA