160-562FS
pregled izdelka
Številka dela: 160-562FS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 270MA 1.8 OHM
Podatkovni listi: 160-562FS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160-562FS
Številka dela 160-562FS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 270MA 1.8 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 1701 pcs Podatkovni list 160-562FS.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160
Ocene - Q @ Frek 44 @ 7.9MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-SMD
Druga imena 160-562FS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm) Frekvenca - Samozadostna 42MHz
natančen opis 5.6µH Unshielded Inductor 270mA 1.8 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.8 Ohm Max
Trenutna ocena 270mA Tok - nasičenost -