160-472JS
pregled izdelka
Številka dela: 160-472JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 275MA 1.7 OHM
Podatkovni listi: 160-472JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160-472JS
Številka dela 160-472JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 275MA 1.7 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5466 pcs Podatkovni list 160-472JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160
Ocene - Q @ Frek 47 @ 7.9MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
Druga imena 160-472JS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 4.7µH Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm)
Frekvenca - Samozadostna 46MHz natančen opis 4.7µH Unshielded Inductor 275mA 1.7 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.7 Ohm Max Trenutna ocena 275mA