160-472GS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 160-472GS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 275MA 1.7 OHM
Podatkovni listi: 160-472GS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 160-472GS
Številka dela 160-472GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 275MA 1.7 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 2496 pcs Podatkovni list 160-472GS.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160
Ocene - Q @ Frek 47 @ 7.9MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-SMD
Druga imena 160-472GS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm) Frekvenca - Samozadostna 46MHz
natančen opis 4.7µH Unshielded Inductor 275mA 1.7 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.7 Ohm Max
Trenutna ocena 275mA Tok - nasičenost -