160-390MS
pregled izdelka
Številka dela: 160-390MS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 39NH 1.255A 80 MOHM
Podatkovni listi: 160-390MS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160-390MS
Številka dela 160-390MS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 39NH 1.255A 80 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5130 pcs Podatkovni list 160-390MS.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160
Ocene - Q @ Frek 48 @ 100MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
Druga imena 160-390MS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Phenolic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz
Induktivnost 39nH Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm)
Frekvenca - Samozadostna 900MHz natančen opis 39nH Unshielded Inductor 1.255A 80 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max Trenutna ocena 1.255A