160-390JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 160-390JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 39NH 1.255A 80 MOHM
Podatkovni listi: 160-390JS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 160-390JS
Številka dela 160-390JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 39NH 1.255A 80 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 2940 pcs Podatkovni list 160-390JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160
Ocene - Q @ Frek 48 @ 100MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-SMD
Druga imena 160-390JS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz Induktivnost 39nH
Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm) Frekvenca - Samozadostna 900MHz
natančen opis 39nH Unshielded Inductor 1.255A 80 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max
Trenutna ocena 1.255A Tok - nasičenost -