160-332FS
pregled izdelka
Številka dela: 160-332FS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 310MA 1.3 OHM
Podatkovni listi: 160-332FS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160-332FS
Številka dela 160-332FS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.3UH 310MA 1.3 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 1845 pcs Podatkovni list 160-332FS.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160
Ocene - Q @ Frek 40 @ 7.9MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-SMD
Druga imena 160-332FS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm) Frekvenca - Samozadostna 76MHz
natančen opis 3.3µH Unshielded Inductor 310mA 1.3 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.3 Ohm Max
Trenutna ocena 310mA Tok - nasičenost -